Image
Хто сказав, що вчитися - це нудно і не цікаво?
Хто сказав, що дітей потрібно примушувати вивчати мову?
 

 

 

 

 

Відгуки та пропозиції 

 

Всі відгуки, думки, враження та побажання


 16 червня 2016р.
 Отправляли 9-ти летнего сына первый раз в лагерь! Были счастливы что малому понравилось и сказал, что обязательно хочет опять! Ещё раз спасибо организаторам, отдельная благодарность Эдику! С Богом!

Федор   г.Киев  


 16 червня 2016р.
 Первый раз поехала 7- летняя дочка. Вернулась с кучей положительных эмоций, поделок, и огромным желанием поехать ещё раз. Отдельно отметила очень вкусное питание, веселые разнообразные игры. В общем, ребёнок счастлив, родители довольны)) Огромное спасибо всем вожатым и организаторам, особенно Ольге!

Анна   г.Боярка  


 16 червня 2016р.
 Все у таборі було надзвичайним і люди, і місцевість, і програми. Дитина приїхала дуже задоволена, з купою позитивних спогадів та емоцій.Знайшла багато нових друзів, познайомилась з багатьма новими мовами і, що дуже важливо, помітно підвищила рівень англійської мови. Засновникам та викладачам велика подяка за чудову роботу! Так тримати!

Катя   м.Боярка  


 16 червня 2016р.
 Всем, добрый день! Хотим оставить отзыв о летнем лагере English every moment, в котором были первый раз. Ездила наша дочь Настенька - 8 лет. В лагере ребенку понравилось, спасибо воспитателям, которые хорошо смотрели за детьми. Очень понравились занятия, возможность познакомиться с несколькими языками. Ребенок научился считать на польском, представляться по-итальянски. Много песен выучили на английском языке.

Елена   г.Боярка  


 18 червня 2016р.
 Найкращий відгук про табір це той, коли наша дівчинка, Марія Федоренко, уже вдруге запитує: "А на наступний рік я поїду до табору?". І спантеличені батьки, уже починають думати над відповіддю на це запитання)))
Дякуємо! Сподобалось усе!

Тетяна   м.Боярка  


 18 червня 2016р.
 Мої діти відпочивали другий рік! Дуже сподобалося! Організація на відмінно! Вожаті професійні, сучасні,віддані своїй справі! Діти приїхали в захваті! Один "мінус"-один заїзд! Наступного року ми з вами:)) Дуже дякую:))

Галина   м.Боярка  


 19 червня 2016р.
  - Дякую!!! Це перше, що спадає на думку. Вдруге відправляли дитину у цей табір. Тиждень по приїзді дитина те і робить, що співає англійські пісеньки, частенько відповідає на запитання англійською. Наступного року збираємось знову.

Марія   м.Боярка  


 19 червня 2016р.
  - Hi! We are Viktory and Evgeniy. We taught you English, Italian and BreakDance. We hope you have enjoyed these holidays. See you next year! Bye!

Viktory & Evgeniy Krutovy.  

Mykolaiv - Boyarka - Skrygalivka  


 21 червня 2016р.
  Добрый день, очень хочется поделится впечатлениями, конечно же приятными, отдыхал ребенок второй год и мне хочется отметить что прогресс на лицо. Обязательно поедем еще, потому что дети совмещают полезное с приятным, единственное что подвела погода, но все равно очень-очень понравилось. Огромное СПАСИБО Светлане Александровне и всем вожатым.

Ольга   м.Вишневе  


 21 червня 2016р.
  Доброго дня! Моїй Марії 10 років, у таборі була вперше, приємних вражень вистачить на довго!!! Позитив не тільки у дітей!! Батьки приємно вражені щоденними фото на сайті, меню!!! Хочу подякувати всім, хто турбувався про наших діток та проводив з ними час!!! ДЯКУЮ!!! Чекаємо на наступний рік, беззаперечне ТАК!

Світлана   м.Боярка  


 25 червня 2016р.
  Доброго дня! Дитина була в таборi перший раз.Все сподобалось. На наступний рiк поїдемо знову.

Андрiй   с.Тарасiвка  


 29 червня 2016р.
  Здравствуйте! Когда выкупать путевки для двоих мальчиков в следующем году!?
Дети приехали домой с жизненным позитивом! Отдыхали 2-й раз и очень жалеем, что заезд такой короткий. Всем преподавателям огромное спасибо! Веня и Стас 12 дней находились в большой семье, где их окружали заботой, вниманием и пониманием. Уже составляем список в чемодан на следующий год.

Виктория   м.Вишневе  


 22 червня 2018р.
  Доброго дня! Світлана Олександрівна, ви найкраща вчителька! Вам величезне Дякую! за активний відпочинок наших дітей! Маю надію, не останній раз))

Наташа     


 22червня 2018р.
  Щиро вдячні за чудову організацію відпочинку та гарний настрій нашої малечі!!!

Dariia Kush     


 23червня 2018р.
  Світлана Олександрівна, дякуємо вам і вашій неперевершеній команді за цей феєричний відпочинок! Ви педагоги з великої літери!

Наталья Поливанова     


 23червня 2018р.
  Спасибо вам большое, за то что весело и интересно провели время с нашими детьми, искренне вам благодарны

Оля     


 23червня 2018р.
  Світлана Олександрівна! Низький уклін Вам і всій Вашій команді! Божих Вам благословінь, сил і здоров`я!

Анна Кириченко     


 23червня 2018р.
  Щиро вдячні за професійну, відповідальну і натхненну роботу! Щасти Вам і Вашій команді!

Галина     


 23червня 2018р.
  Светлана Александровна, спасибо огромное всей вашей команде за такой прекрасный отдых!

Marya Maxito     


 23червня 2018р.
  Хочу присоединится ко всем благодарностям в адрес организаторов. Заряд эмоций и впечатлений у ребёнка бьёт не иссякаемым фонтаном!

Alla     

 

Go To Top